KOVAS.............

Pranešimas paliktas on Pen. 02 27, 2015 2:43 am
Admin
Admin
KOVAS............. Tumblr_m7uf5mLxTk1qfr0c8o1_500
Veikėjų keitimas.
Jau buvo šiek tiek buvo pareadaguotos veikėjų keitimo taisyklės - į jūsų visų naudą. Keitimai bus leidžiami už minimalią taškų sumą, kuri bus tikriausiai prieinama visiems (gal ne patiems naujausiems accountams).
Tik malonėkit su keitimais nepersistengti ir žiūrėti, kad acc keitimai nesimainytų taip greitai, kaip nuotaikų kaitos.

Event.
Pavasario ir šiltesnių orų proga norėtumėm surengti šokį tokį susibėgimą, be muštynių ir be sekso, tiesiog bendrą rpg. Ta proga jums prižadam pateikti nors vietą renginį. Numatomas renginys - Speed Friending. Apie jį plačiau bus papasakota atskirai sukurtoje temoje.

Happy 3rd bday!
Kadangi balandžio 2-oji atneš trečią forumo gimtadienį, jau dabar galvojam, kad būtų visai malonu ką nors šiai progai sugalvoti (iš pradžių galvojom apei naują stilių, bet jį jau gavot). Gal sugalvosim kokių paįvairinimų ar linksmų nesąmonių. Būtų visai malonu ir miela, jei ir mūsų seuliečiai ką nors gimtadieniui sugalvotų, gal kokį darbelį padaryti ar ką, eilėraštį ? Parašyti pastraipą kaip labai seulas jiems sugadino gyvenimus ? O vėliau galėtumėm patalpinti viską į portalą, blogą ir fb puslapį Smile.

Projektai!
Realybėje Korėjoje vyrauja daug skirtingų projėktų ~ čia, savo pasaulyje, mes išbandėm tik dvikovų klubą ir WGM.. o jei dabar pabandytumėm dar kažką ? Tik šį kartą aktyviau, neapleidžiant ? Pakeičiant įprastus projektų scenarijus sau labiau prieinamais ?
Mūsų pasiūlymai pradžiai būtų tokie :
*Roommate ~ pastatome akvariumą (;D) , ten apgyvendinam 6 (o ne 12) žmonių, visai random išrinktų, beveik neturėjusių viens su kitu veiklos rpg pasaulyje. Ką jie ten darys ? Jų reikalas, bet būsim davę tam tikra laiko tarpą į kurį reikės sutilpti. Padarysim kelias užduotis, o kelios konkrečios dienos bus skirtos tų žmonių išbalsavimui iš "akvariumo".
Daugiau apie šį projektą papasakota bus vėliau pasirodančioje temoje.
*WGM - galėtų dalyvvauti tik porų neturintys amsenys ir visam veiksmui būtų duotas tam tikras limitas. Šis projektas būtų labiau skirtas žmonėms susipažinti, susukti romaną ir panašiai, o ne tam, kad kažkas už kažką balsuotų ir panašiai.
Daugiau apie šį projektą papasakota bus vėliau pasirodančioje temoje.
*Superdad! - jei visgi turėsim daugiau nei du vaikus (haha), su laiku bus galima pridėti šį projektą. Paliktumėm tėvelius su vaikučiais, o jų per privatą paprašytumėm apsunkiti tėvukams gyvenimą. Tai būtų ne tiek projektas, kiek smagesnis laiko praleidimas, kadangi forumo vaikai dažnai neturi pakankamai veiklos.
Čia surašytos mintys yra tik apgalvojamos, visus "plotus" galiam keisti, pridėti savo idėjų. Tam bus atskira tema - galėsim padiskutuoti.
    Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume

    Dabar yra Št. 08 24, 2019 8:55 am