ROOMMATE ...........

  Admin
  Admin
  FOREVER EVER LUSH YOU
  ROOMMATE ........... Tumblr_n6v4pyXiIO1s3rh4zo3_500
  ROOMMATE

  *Projektas skirtas NEPAŽĮSTAMIEMS!
  *Dalyvių gali būti tik 6 (3 vyrai 3 moterys) - laikomės principo - kas pirmesnis tas gudresnis. Jei sulauksim didesnio dalyvių skaičiaus - paprašysim jų palaukti antrojo sezono arba sugalvosim kaip juos įterpti (gal bus netikėti dalyviai vidury veiklos).
  *Jei į rpg veiklą nebus atsakyta per tris paras - dalyvis iškris be balsavimo.
  *Visas projektas truks keturias savaites. NE ILGIAU.
  *Kiekvienos savaitės sekmadienį bus daromas balsavimas, kurio metu bus išmestas narys. Jei kažkuris narys visą laiką miegos ir tik protarpiai pasirodys - jis išlėks iš projekto pirmasis.
  *Projekto metu - negalima palikti namo, kuriame žmonės bus apgyvendinti.
  *Projekto metu bus taip pat paskiriamos visiems skirtingos užduotys, pareigos - kurias reikės būtinai atlikti - ar bent jau stengtis tai padaryti.
  *Likus trims žmonėms (1 vaikinas ir 2 merginos  arba  2 vaikinai ir 1 mergina) - daroma situacija, panaši į "meilės trikampį". Vienas, savo lyties atstovas, turi pasirinkti žmogų iš likusių dviejų tos pačios lyties atstovų, su kuriuo norėtų būti geriausiais draugais (mylimaisiais ? Very Happy ). Vienintelis savo lyties atstovas paskutinios dienos metu paklausia pasirinkto žmogaus - ar nori išeiti kartu su manimi ? Jei žmogus atsako taip - jie abu išeina kaip laimėtojai, o pasilikęs vienas asmuo gali rinktis ar nori dalyvauti antrame (numatomame) projekto sezone.
  Jei visgi pasirinktasis žmogus pasako Ne - visi trys asmenys yra išlydimi namo ~
  *Laimėtojai (tiek išėję, tiek pasilikęs) gaus savo taškų dalį.
   Dabar yra Št. 05 25, 2019 3:00 pm