ROOMMATE ...........

Pranešimas paliktas on Pen. 02 27, 2015 3:06 am
Admin
Admin
ROOMMATE ........... Tumblr_n6v4pyXiIO1s3rh4zo3_500
ROOMMATE

*Projektas skirtas NEPAŽĮSTAMIEMS!
*Dalyvių gali būti tik 6 (3 vyrai 3 moterys) - laikomės principo - kas pirmesnis tas gudresnis. Jei sulauksim didesnio dalyvių skaičiaus - paprašysim jų palaukti antrojo sezono arba sugalvosim kaip juos įterpti (gal bus netikėti dalyviai vidury veiklos).
*Jei į rpg veiklą nebus atsakyta per tris paras - dalyvis iškris be balsavimo.
*Visas projektas truks keturias savaites. NE ILGIAU.
*Kiekvienos savaitės sekmadienį bus daromas balsavimas, kurio metu bus išmestas narys. Jei kažkuris narys visą laiką miegos ir tik protarpiai pasirodys - jis išlėks iš projekto pirmasis.
*Projekto metu - negalima palikti namo, kuriame žmonės bus apgyvendinti.
*Projekto metu bus taip pat paskiriamos visiems skirtingos užduotys, pareigos - kurias reikės būtinai atlikti - ar bent jau stengtis tai padaryti.
*Likus trims žmonėms (1 vaikinas ir 2 merginos  arba  2 vaikinai ir 1 mergina) - daroma situacija, panaši į "meilės trikampį". Vienas, savo lyties atstovas, turi pasirinkti žmogų iš likusių dviejų tos pačios lyties atstovų, su kuriuo norėtų būti geriausiais draugais (mylimaisiais ? Very Happy ). Vienintelis savo lyties atstovas paskutinios dienos metu paklausia pasirinkto žmogaus - ar nori išeiti kartu su manimi ? Jei žmogus atsako taip - jie abu išeina kaip laimėtojai, o pasilikęs vienas asmuo gali rinktis ar nori dalyvauti antrame (numatomame) projekto sezone.
Jei visgi pasirinktasis žmogus pasako Ne - visi trys asmenys yra išlydimi namo ~
*Laimėtojai (tiek išėję, tiek pasilikęs) gaus savo taškų dalį.
    Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume

    Dabar yra Št. 08 24, 2019 8:03 am