Seulas
« Čia susijungia tamsa ir šviesa »

SEOUL

 :: 안녕하세요 =^.^= :: 2018-06-19

Intrigue #2

Titre de l'intrigue

Kitas tu:Lire plus

à adopter de toute urgence !

Partenaires

Petites annonces

03/08/2016 — Lorem ipsum cherche un partenaire RP! Plus d'infos par par ici.
02/08/2016 — Un nouveau prédéfini a rejoint le bottin, ouvrez l'oeil, il paraît qu'il est dangereux !
17/07/2016 — Lancement de l'intrigue #2, renseigner-vous pour y participer ...

Top sites

Musique

:copyright:linus pour Epicode
En bref


 

 

 dalykai updates

Go down 
AuthorMessage
Admin
FOREVER EVER LUSH YOU
Admin


dalykai updates Empty
PostSubject: dalykai updates   dalykai updates EmptyTue Jun 19, 2018 4:35 pm


APIE RASES


Seulas yra gėrio ir blogio - tamsos ir šviesos pasaulių susikirtimo centras. Čia galima rasti ne tik žmonių ar vampyrų, bet ir daugiau skirtingų sitvėrimų, kurių vieni palaiko gėrio, kiti blogio puses. Na, o treti... Jie sugeba išlikti neutralūs ir prisijungti prie tos pusės, kuri jų manymu, greitu metu valdys pasaulį.

Žinoma, didžioji dauguma šiame pasaulyje egzistuojančių sutvėrimų yra priskiriami neutraliai grupei.
Šią grupę sudaro dauguma Vampyrų, Vilkolakių, net Raganų su Raganiais. Nereikia pamiršti ir kiek labiau “pasakiškų” būtybių – Fėjų ir Undinių su Vandeniais. Dažnai šios grupės atstovai sutaria ir gyvenimus pradeda su Angelais ar net paprastais Žmonėmis, bet daug rečiau jie draugauja su Demonais. Šios grupės atstovai yra savotiški mišrūnai, dažniausiai gimę žmogaus ir demono sueities metu, o kartais žmogaus ir angelo. Nepaisant to, kad šios grupės sutvėrimai savotiškai turi demoniškos prigimties, jie yra labiau žmogiški ir linkę palaikyti gėrio pusę... gal tik vampyrai kartais pasiduoda demoniškoms pagundoms labiau, nei kiti.

Kiek mažesnė šio pasaulio grupė yra “Šviesos". Ji atstovauja angelus ir žmones. Šie padarai dažnai sutinka su tais, kurie atstovauja Neutralią grupę. Paklausti apie tai, kokią pusę gėrio ir blogio kovoje jie palaiko, šie padarai automatiškai atsakys, kad gėrio... bet reikia pastebėti, kad ne retai žmonės pasirenka visai kitą kelią.

Tamsiausią ir labiausiai į blogio pusę linkusią grupė žinomą sudaro demonai. Demonai jau gimė tam, kad tęstų savo tamsiųjų protėvių pradėtus darbus, puolę angelai - tokį gyvenimą pasirinko patys. Jų didžiausi priešai yra tikrieji angelai, o kartais sąjungininkais tampa vampyrai ar fėjos. Kad taptum iš šios rasės atstovu, nereikia daug stengtis, bet daug sunkiau yra vėliau nuo šio gyvenimo pabėgti.


© HARDROCKFill me with many colors
Every day, there’s a flash in my heart
A shining rainbow
The same black and white movie is boring
Will you change it with your fingers?


Last edited by Admin on Tue Jun 19, 2018 4:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
FOREVER EVER LUSH YOU
Admin


dalykai updates Empty
PostSubject: Re: dalykai updates   dalykai updates EmptyTue Jun 19, 2018 4:36 pm


NOSFERATU

Vampyrai yra nakties vaikai. Jie yra žmonės, kurie buvo užkrėsti demoniškos ligos. Bet ne taip kaip žmonės, vampyrai skaitosi esantys „nemirtingaisiais“, jų kūnai jau negyvena pagal tokias sąlygas, kaip normalaus žmogaus kūnas.  Vampyrai mėgsta būti įvykių sūkuryje, tad dažnai jie yra neutralios būtybės, kurios tik iš reikalo renkasi puses tarp gėrio ir blogio.

Požymiai
Šie padarai pasižymi balta, žavinga oda bei tvarkingu, net pavydėtinu kūno sudėjimu. Vampyrų kraujas yra daug tamsesnis nei žmogaus kraujas, dažnai gali būti net juodas. Dėl apmirusio kūno, vampyrai neturi ašarų liaukų, vietoje to jie verkia krauju. Širdies ritmo pas šiuos padarus taip pat nepasiseks rasti.  
Nuo pat pasikeitimo vampyrų kūnai yra lyg sustingę laike ir todėl šie padarai visai savo egzistencijai išlieka to paties amžiaus, išvaizdos. Būtent dėl šio fakto yra draudžiama mažus vaikus versti vampyrais (jie gali tapti nesuvaldomais naikintojais).
Vampyrų dantys per daug nesiskiria nuo žmogaus dantų, tačiau prireikus jiems pailgėja iltys (apatinio žandikaulio iltys yra žymiai trumpesnės už viršutinio). Visi tik tapę vampyrais turi raudonas akis, tačiau su laiku spalva gali keistis, priklausomai nuo vampyro gyvenimo būdo.

Visi vampyrai gali išgyventi juos pražudantį alkį, tad nori jie to ar ne - vampyrai privalo maitintis (ypač daug stiprybės jiems suteikia žmonių kraujas). Vyresni vampyrai gali ilgiau atsilaikyti alkiui, nei jaunesni.
Badas vampyrą pirmiausiai gali privesti prie išprotėjimo, savo sugebėjimų nekontroliavimo. Šioje būklėje esantys vampyrai yra itin pavojingi, kadangi jie neapgalvoję savo poelgių, bet tuo pačiu būtent šioje stadijoje vampyrai patys kenkia ir sau.

Tapimas vampyru

Vampyrais tampama kai egzistuojantis vampyras kelis kartus geria to paties žmogaus kūną ir girdo jį savu. Žmogus turi galutinai numirti, kad prisikeltų kaip nakties vaikas. Jei žmogumi būna pasimaitinta tik kartą, jis gali po kurio laiko išgyti, tačiau jei žmogumi nuolatos maitinamasi, bet mainais jis negauna vampyro kraujo - žmogus miršta be galimybės prisikelti.
Nuo virtimo vampyru po mirties (gavus vampyro kraujo) negali sulaikyti jokie užkeikimai ar magiški gėrimai.
Taip pat egzistuoja išimtys, kai vampyrais gimstama.
Originalūs vampyrai kuria šeimas, eksperimentuoja vieni su kitais ir sukuria naują originalų vampyrą.

Pros.Cons

Būdami nakties vaikais, vampyrai yra itin pavojingi ir stiprūs sutvėrimai, kurie su amžiumi vis stiprėja.
Vyresni vampyrai gali judėti plika akimi nepastebimu greičiu, o kai kurie jų net įgauna sugebėjimus prilygstančius tapimu šešėliu.
Vampyrai, kaip ir daugelis panašių sutvėrimų, taip pat pasižymi greitu gijimu, tačiau kuo greitesnis šis procesas - tuo didesnis darosi vampyro jaučiamas alkis.
Taip pat vampyrai pasižymi gydomųjų savybių turinčiomis seilėmis. Norėdami užgydyti ne tik savo, bet ir kitų sužeidimus, vampyrai gali juos patepti savomis seilėmis ir sužeidimai pakankamai greitai susitraukia.

Vienas iš išskirtiniu sugebėjimų vampyruose yra hibernacija. Vampyrai gali įžengti į hibernacijos stadija, kuri jiems leidžia tausoti energiją ir prailginti artėjantį alkį. Šioje fazėje norintys būti vampyrai turi susirasti prieglobstį, kadangi būtent šiuo metu jie yra itin pažeidžiami - jų kūnas pradeda sausėti, kraujas pasidaro tirštesnis, prasideda lyg ir pažadėtoji mirtis.
Kaip ir didžioji dalis antgamtinių padarų, vampyrai fiziškai netampa senesniais, o dėl savo turimų sugebėjimų yra vadinami nemirtingais, nes gali greitai pasveikti.
Taip pat su amžiumi stiprėja vampyru klausa ir uoslė. Šiuos jų turimus sugebėjimus galima būtų prilyginti ir vilkolakių turimiems, kai girdimi net paprasčiausi šikšnosparnių skleidžiami sparnų virpesiai.

Dar viena vampyru ypatybė - hipnozė arba kitaip įtaiga. Jie gali savo auką arba bet kurį kitą asmenį užhipnotizuoti ir paveikę priversti daryti ką jie nori. Tačiau tam būtinas akių kontaktas!

Kalbant apie silpnybes, visus vampyrus veikia tie patys dalykai:
Saulės šviesa juos silpnina, o labai silpniems vampyrams ji gali net atverti ilgai besitraukiančius sužeidimus.
Mirusiojo kraujo išgėrimas yra lyg nuodai. Bijodami apsinuodyti, vampyrai dažnai savo kraujo aukas palieka natūraliai numirti nuo nukraujavimo, o ne patys atima jiems gyvybę.
Susidūrimas su vilkolakiu taip pat gali veikti it nuodai, kadangi jų, kaip ir mirusiųjų, kraujas yra nuodingas.
Kaip buvo minėta anksčiau, vampyrų jaučiamas badas priveda prie išprotėjimo, bei galutinės mirties.
Svarbu pastebėti, kad kelio iš vampyrizmo į žmogiškumą - nėra.


© HARDROCKFill me with many colors
Every day, there’s a flash in my heart
A shining rainbow
The same black and white movie is boring
Will you change it with your fingers?
Back to top Go down
Admin
FOREVER EVER LUSH YOU
Admin


dalykai updates Empty
PostSubject: Re: dalykai updates   dalykai updates EmptyTue Jun 19, 2018 4:43 pm

Antgamtiški sugebėjimai
Galios

Sirenų daina
Technopathy
Ledo valdymas
Demon weapons
Vectors
Metalo valdymas
Spider webs
Atminties manipuliacija
Enchanced breath
Paralysis shock
Super greitis
Dublikacija
Kaina

1000 t.
1000 t.
1000 t.
Užimtumas

0/7
0/7
0/7

Code:
•Galios pavadinimas •Galios kaina
Code:
•Keičiamos galios pavadinimas •Norimos galios pavadinimas •Norimos galios kaina
Fill me with many colors
Every day, there’s a flash in my heart
A shining rainbow
The same black and white movie is boring
Will you change it with your fingers?


Last edited by Admin on Tue Jun 19, 2018 9:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
FOREVER EVER LUSH YOU
Admin


dalykai updates Empty
PostSubject: Re: dalykai updates   dalykai updates EmptyTue Jun 19, 2018 7:40 pm


Katherine McNamara
ft. Katherine McNamara
♥️ Charakteristika
Kat yra linkusi padėti kitiems. Būtų galima sakyti, kad ši jos sąvybė tiesiog užkoduota kraujyje. Jai netrūksta entuziasmo, mergina dažnai nori palikti savo žymę pasaulyje ir dėl to gali paaukoti daug laiko ir jėgų. Tačiau tos jos paliekamos žymės niekada nėra savanaudiškos.
Šią moterį pažįstantys, gali pasakyti, jog ji yra ištikima, atsidavusi savo įsitikinimams ir tam, ką daro. Jai netrūksta įžvalgumom, bei kūribingumo.
Žinoma, ne visa ji yra tobula. Turi ir tokių silpnybių kaip drovumas. Kat dažnai vengia prabilti apie tai, ko ji iš tiesų nori, savo mintis labiau mėgsta pasilikti sau. O buvimas jautria kartais pakiša koja jos tikslų siekimo kelyje, viską apverčia...sujaukia.


↘️ Istorija
Valentino ir tuometinės jo žmonos Frėjos meilėje.
Daug metų Katherine gyveno ne tik tarp angelų, bet ir tarp žmonių, tad šie du pasauliai jai yra itin artimi.
Dar būdama maža, mergina turėjo metais vyresnį brolį, tačiau jai gerai nesigaudant aplinkoje - jis pranyko. Kaip vėliau mergina sužinojo - jį pasiglemžė tamsa ir nors Kat tikrai norėjo atrasti savo brolį, visgi ji gerai suvokė, kad to niekada nebus, o ir jos motina dažnai kartojo, kad jo ieškoti nereikia... Neverta.
Savo paauglystę Katherine turėjo praleisti tarp angelų, ji mokėsi sergėti ir kovoti. Buvo toji, kuri nešiojo angelo gynėjo vardą, kuri mokė jaunesnius angelų vaikus kaip elgtis tiek jų, tiek žmonių pasaulyje.
Tačiau, kaip ir daugelio sutvėrimų istorijose, jos gyvenimas ilgai puikus nebuvo ir sulaukusi dvidešimties, mergina nusprendė gyventi ant žmonėms skirtos žemės, o ne virš jų. Ji įsikūrė Pietų Korėjoje esančio universiteto, kuris buvo skirtas būtent tokiems sutvėrimams kaip ji, patalpose, čia praleido metus treniruodamasi ir padėdama kitiems, o dabar... Na, dabar ji kiek nuo visko atsiskyrė, pradėjo gyventi viena, nusprendė kurti savo istorija, mažiau gilintis į kitų. nors dėl savo prigimties, tai padaryti nėra itin paprasta.
Detalės
trumpai | aiškiai
Angelė...
Heteroseksuali...
Galios: Superpovered tattoos
& Regeneracija
...
Biologiškai 567 metų...
Fiziškai 23 metų...


Fill me with many colors
Every day, there’s a flash in my heart
A shining rainbow
The same black and white movie is boring
Will you change it with your fingers?
Back to top Go down
Sponsored content
dalykai updates Empty
PostSubject: Re: dalykai updates   dalykai updates Empty

Back to top Go down
 
dalykai updates
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: 안녕하세요 =^.^= :: 2018-06-19-
Jump to:  
Autorinės teisės
Forumo idėja & stilius SAU ; MYRDDN .
Aktyvios temos
Bendradarbiavimas
SEOUL ARTS UNIVERSITY