Seulas
« Čia susijungia tamsa ir šviesa »

SEOUL

 :: 안녕하세요 =^.^= :: Svarbi informacija

Intrigue #2

Titre de l'intrigue

Kitas tu:Lire plus

à adopter de toute urgence !

Partenaires

Petites annonces

03/08/2016 — Lorem ipsum cherche un partenaire RP! Plus d'infos par par ici.
02/08/2016 — Un nouveau prédéfini a rejoint le bottin, ouvrez l'oeil, il paraît qu'il est dangereux !
17/07/2016 — Lancement de l'intrigue #2, renseigner-vous pour y participer ...

Top sites

Musique

:copyright:linus pour Epicode
En bref


 

 

 KOVAS.............

Go down 
AuthorMessage
Admin
FOREVER EVER LUSH YOU
Admin


KOVAS............. Empty
PostSubject: KOVAS.............   KOVAS............. EmptyFri Feb 27, 2015 2:43 am

KOVAS............. Tumblr_m7uf5mLxTk1qfr0c8o1_500
Veikėjų keitimas.
Jau buvo šiek tiek buvo pareadaguotos veikėjų keitimo taisyklės - į jūsų visų naudą. Keitimai bus leidžiami už minimalią taškų sumą, kuri bus tikriausiai prieinama visiems (gal ne patiems naujausiems accountams).
Tik malonėkit su keitimais nepersistengti ir žiūrėti, kad acc keitimai nesimainytų taip greitai, kaip nuotaikų kaitos.

Event.
Pavasario ir šiltesnių orų proga norėtumėm surengti šokį tokį susibėgimą, be muštynių ir be sekso, tiesiog bendrą rpg. Ta proga jums prižadam pateikti nors vietą renginį. Numatomas renginys - Speed Friending. Apie jį plačiau bus papasakota atskirai sukurtoje temoje.

Happy 3rd bday!
Kadangi balandžio 2-oji atneš trečią forumo gimtadienį, jau dabar galvojam, kad būtų visai malonu ką nors šiai progai sugalvoti (iš pradžių galvojom apei naują stilių, bet jį jau gavot). Gal sugalvosim kokių paįvairinimų ar linksmų nesąmonių. Būtų visai malonu ir miela, jei ir mūsų seuliečiai ką nors gimtadieniui sugalvotų, gal kokį darbelį padaryti ar ką, eilėraštį ? Parašyti pastraipą kaip labai seulas jiems sugadino gyvenimus ? O vėliau galėtumėm patalpinti viską į portalą, blogą ir fb puslapį Smile.

Projektai!
Realybėje Korėjoje vyrauja daug skirtingų projėktų ~ čia, savo pasaulyje, mes išbandėm tik dvikovų klubą ir WGM.. o jei dabar pabandytumėm dar kažką ? Tik šį kartą aktyviau, neapleidžiant ? Pakeičiant įprastus projektų scenarijus sau labiau prieinamais ?
Mūsų pasiūlymai pradžiai būtų tokie :
*Roommate ~ pastatome akvariumą (;D) , ten apgyvendinam 6 (o ne 12) žmonių, visai random išrinktų, beveik neturėjusių viens su kitu veiklos rpg pasaulyje. Ką jie ten darys ? Jų reikalas, bet būsim davę tam tikra laiko tarpą į kurį reikės sutilpti. Padarysim kelias užduotis, o kelios konkrečios dienos bus skirtos tų žmonių išbalsavimui iš "akvariumo".
Daugiau apie šį projektą papasakota bus vėliau pasirodančioje temoje.
*WGM - galėtų dalyvvauti tik porų neturintys amsenys ir visam veiksmui būtų duotas tam tikras limitas. Šis projektas būtų labiau skirtas žmonėms susipažinti, susukti romaną ir panašiai, o ne tam, kad kažkas už kažką balsuotų ir panašiai.
Daugiau apie šį projektą papasakota bus vėliau pasirodančioje temoje.
*Superdad! - jei visgi turėsim daugiau nei du vaikus (haha), su laiku bus galima pridėti šį projektą. Paliktumėm tėvelius su vaikučiais, o jų per privatą paprašytumėm apsunkiti tėvukams gyvenimą. Tai būtų ne tiek projektas, kiek smagesnis laiko praleidimas, kadangi forumo vaikai dažnai neturi pakankamai veiklos.
Čia surašytos mintys yra tik apgalvojamos, visus "plotus" galiam keisti, pridėti savo idėjų. Tam bus atskira tema - galėsim padiskutuoti.
Back to top Go down
 
KOVAS.............
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: 안녕하세요 =^.^= :: Svarbi informacija-
Jump to:  
Autorinės teisės
Forumo idėja & stilius SAU ; MYRDDN .
Aktyvios temos
Bendradarbiavimas
SEOUL ARTS UNIVERSITY